Online İK okulu T-HR açılıyor!

T-biçimli İK profesyonellerinin okulu Ufuk Tarhan söyleşisi ile açılışı yaptık.

T-biçimli yetenekler oluşturmak organizasyonların geleceği ve kariyer yönetimi bakımından hiç olmadığı kadar önemli hale geliyor. İnsan Kaynakları profesyonellerinin buluşma noktası bindHR, T-biçimli İK profesyonellerinin gelişimine destek olmak amacıyla T-HR’ı başlatıyor.

Sadece BindHR’a özel bu programda yerinizi alın! Tek yapmanız gereken BindHR.com’a üye olmak.

T-HR ücretli mi?

T-HR ücretli mi?

T-HR ücretsiz bir programdır. Şayet bu emeği karşılıksız bırakmak istemezseniz, sosyal medyada (Instagram, LinkedIn, Facebook, Telegram, Whatsapp vb.) programı duyurmanız bizim için yeterli olacaktır. Şimdiden teşekkür ederiz.

Nasıl kaydolurum?

Nasıl kaydolurum?

BindHR’a İK Profesyoneli olarak bu bağlantıdan kaydolup profilinizi doldurmanız yeterli. Kayıt işleminin tamamlanabilmesi için e-posta adresinize gelen doğrulama linkini tıklayarak doğrulama işlemini tamamlamış olmanız gerekiyor. E-posta size gelmediyse info@bindhr.com’a kaydolduğunuz e-posta adresinden boş bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

Eğer halihazırda bir kurumda çalışmayan bir İK Profesyoneli veya henüz üniversite öğrencisi olan İK Profesyoneli adayı iseniz bu formu doldurarak başvurabilirsiniz.

Not: Bir kurumda çalışan İK Profesyoneli iseniz, buradan üye olmanız gerekiyor.

T-HR’da neler var?

T-HR’da neler var?

T-HR, T simgesinin yatay üst çizgisine odaklanan bir program olarak, İK ve ilgili disiplinlere ait hap içerikler sunarak yeni konulara ilgi uyandırmayı hedefliyor. Çeviklik, inovasyon, değişim, öğrenme, iletişim, termodinamik, oyunlaştırma, pazarlama, psikoloji, hitabet, tarih, tasarım, teknoloji ve çok daha fazlasını görmek için takvimi inceleyebilirsiniz.

Eğitimler nerede ve ne zaman?

Eğitimler nerede ve ne zaman?

Her Salı 21:00-22:00 (İstanbul) arasında Zoom platformunda bir konu işlenecektir.

Eğitim yayına nasıl katılabilirim?

Eğitim yayına nasıl katılabilirim?

BindHR’a giriş yaptıktan sonra T-HR sayfasına tıklayın. Takvim bölümünü açın. Etkinlik Adresi bölümünden eğitim zoom linkine tıklayarak eğitime katılabilirsiniz. Siteye giriş yapabilmek için doğrulama işleminizin yapılmış, profil bilgilerinizin tamamlanmış olması gerekmektedir. Siteye giriş şifrenizi hatırlamıyorsanız şifremi unuttum diyerek yeni şifre alabilirsiniz.

Google Form doldurarak programa kaydolan İK Profesyoneli adayı üniversite öğrencilerine ve şu an işsiz olan İK Profesyonellerine Zoom bağlantısını e-posta ile göndereceğiz.

Dersleri kim veriyor?

Dersleri kim veriyor?

T-HR derslerini BindHR’ın kurucu ortağı Dr. Selçuk Alimdar verecektir. Bazen derse misafir konuşmacı da dahil edecektir. Sosyoloji lisans, MBA ve müzikoloji doktora derecelerine sahip olan Alimdar, 5 yıllık müşteri hizmetleri ve satış-pazarlama deneyiminin ardından 15 yıl insan kaynakları alanında çeşitli fonksiyonlarda yöneticilik rolleri üstlendi. İK profesyonellerini çalışan deneyimi ve çeviklik kavramlarıyla tanıştıran öncülerden biri olarak bugüne kadar eğitim ve çeviklik alanlarında ekibiyle birlikte 38 uluslarası ödül kazandı. Bunlardan biri Tofaş Akademi ile ATD BEST dünya birinciliği ve Stevie for Great Employers’da Yılın Chief Learning Officer’ı altın derecesidir. Alimdar aynı zamanda yazar, çevirmen, danışman, eğitmen, fasilitatör ve koçtur.

T-HR okulunu tamamladığımda sertifika alabilecek miyim?

T-HR okulunu tamamladığımda sertifika alabilecek miyim?

Evet. 26 haftalık programın sonunda aşağıdaki kuralları karşılayan herkes Blockhain güvencesinde akıllı sertifika sahibi olabilecek. LinkedIn başta olmak üzere bütün dijital platformlarda sertifikanızı paylaşabilecek, Verified uygulamasında görüntüleyebileceksiniz.

  • Zoom platformundaki herbir seansın süresinin en az %70‘inde katılımcı bulunmak
  • 26 seansın en az %70‘ine katılım sağlamak

T-HR Takvimi

26 hafta, 6 ay boyunca her Salı.
Takvim değişiklikleri için sıkça bu listeyi ziyaret ediniz.